AUTOMATICKÉ VÝSUVNÉ SLOUPY - O&O

Automatický výsuvný sloupek Easy
EASY
Automatický výsuvný sloupek Dakota
DAKOTA DK/N
Automatický výsuvný sloupek Grizzly
GRIZZLY
Protiteroristický automatický sloupek OAK 800.4
OAK 800.4
Protiteroristický automatický sloupek OAK 1200.12
OAK 1200.12
Automatický výsuvný sloup

ZÁLOŽNÍKY SYSTÉMU PROTI ODBĚRU

Tvořeno těsněním naneseným na zemní přírubu složené ze speciální syntetické pryže "EPDM" (Ethylen-Propylene Diene Monomer), speciální elastomerní směsi s výraznou odolností vůči teplu, ozónu a atmosférickým vlivům. Celek je doplněn krytkou představce s kónickou geometrií, která po uzavření dokonale přilne k přírubě na zemi.

Manuální výsuvný sloup

MAXIMÁLNÍ VIDITELNOST SLOUPU

Víčko představce s retroreflexní lepicí fólií a vysoce svítivými axiálními a radiálními LED světly, které jsou schopny zaručit maximální viditelnost ve dne i v noci. Akustický "bzučák" integrovaný v čepici.

Pevný sloup

ZPOMALUJÍCÍ OTEVÍRÁNÍ A ZAVŘENÍ SLOUPU

Mechanické zpomalení otevírání a zavírání tyče.

Protiterorostický sloup

ESTETICKÁ KOORDINACE SLOUPŮ

Navrženo tak, aby bylo možné kombinovat s patníky různé technologie, aniž by po instalaci vnímalo žádný estetický rozdíl.

Dopravní sloupy

TOPNÝ OKRUH

Topný okruh přímo integrovaný v řídící jednotce Mod. CDS, schopný zajistit perfektní funkci elektromechanických a hydraulických sloupků při teplotách až -40°C. Programovatelná provozní logika (nastavení minimální teploty).

Dorpravní zábrany

TESTY VÝROBKŮ

Spolehlivost deklarovaných technických parametrů (operace za den, průměrná životnost, střední cykly MCBF mezi poruchami) díky velmi přísným testům výrobků prováděným v nejhorších podmínkách instalace